Katalog

Dostępność
Producent

Elektroniczne nianie Dostępny 1 produkt.

Dostępne w naszej ofercie elektroniczne nianie stanowią idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą kontrolować to, co dzieje się aktualnie z ich dziećmi. Proponowane urządzenia posiadają specjalne czujniki, które pozwalają monitorować stan dziecka, nawet jeśli znajduje się ono w innym pomieszczeniu. Oferowany sprzęt jest w pełni bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i jego użytkowników. Ponadto, monitory bicia serca oraz elektroniczne nianie są bardzo proste w obsłudze, dzięki temu możesz bez problemowo korzystać z najnowszych technologii w zaciszu własnego domu.
Tego typu urządzenia pozwalają upewnić się, że z naszym dzieckiem jest wszystko w porządku. W razie zaistnienia sytuacji awaryjnej, urządzenie poinformuje nas o tym alarmem dźwiękowym lub optycznym. Dzięki elektronicznym nianiom zawsze będziesz doskonale poinformowana o stanie Twojego dziecka.
Zarówno elektroniczne nianie, jak i monitory bicia serca dostępne w sklepie Atalan to praktyczne urządzenia wykorzystujące bezpieczne i skuteczne rozwiązania, doskonale wspomagające opiekę nad dzieckiem.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji